15 Ocak 2016 Cuma 00:53
50 Okunma
Türkiye Kupası'nda 4. maçlar tamamlandı

Türkiye Kupası'nda gruplarda 4. hafta maçları bugün oynanan karşılaşmalarla tamamlandı.

Gruplarda oynanan maçlarda alınan sonuçlar, son puan durumları ve kalan maçların programı ise şöyle:

A GRUBU MAÇ PROGRAMI

1. HAFTA
Medipol Başakşehir FK – Şanlıurfaspor:        4 – 1
Bandırmaspor - Amed Sportif Faaliyetler:    1 – 2

2. HAFTA
Amed Sportif F. - Medipol Başakşehir:         2 – 2
Şanlıurfaspor – Bandırmaspor:                0 – 3

3. HAFTA
Medipol Başakşehir FK – Bandırmaspor:    3 – 2
Şanlıurfaspor - Amed Sportif Faaliyetler:    0 – 2

4. HAFTA
Bandırmaspor - Medipol Başakşehir FK:     0 – 2
Amed Sportif Faaliyetler – Şanlıurfaspor:    1 – 0

PUAN DURUMU

TAKIMLAR            O    G    B    M    A    Y    AV    P
Medipol Başakşehir    4    3    1    0    11    5    6    10
Amed Sportif F.        4    3    1    0    7    3    4    10
Bandırmaspor        4    1    0    3    6    7    -1    3
Şanlıurfaspor        4    0    0    4    1    10    -9    0

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

5. HAFTA
21 Ocak 2016 Perşembe
12.00 Amed Sportif Faaliyetler - Bandırmaspor
14.00 Şanlıurfaspor - Medipol Başakşehir FK

6. HAFTA (26-27-28 Ocak 2016)
Medipol Başakşehir FK - Amed Sportif Faaliyetler
Bandırmaspor - Şanlıurfaspor

B GRUBU MAÇ PROGRAMI

1. HAFTA
Büyükçekmece Tepecikspor - Bursaspor:    2 – 3
Eskişehirspor - Boluspor:                    2 – 0

2. HAFTA
Boluspor - Büyükçekmece Tepecikspor:        3 – 1
Bursaspor – Eskişehirspor:                    4 – 1

3. HAFTA
Bursaspor – Boluspor:                        3 – 0
Büyükçekmece Tepecikspor – Eskişehirspor: 2 – 1

4. HAFTA
Boluspor – Bursaspor:                        0 – 1
Eskişehirspor - Büyükçekmece Tepecikspor: 2 – 2

PUAN DURUMU

TAKIMLAR        O    G    B    M    A    Y    AV    P
Bursaspor        4    4    0    0    11    3    8    12
Tepecikspor    4    1    1    2    7    9    -2    4
Eskişehirspor    4    1    1    2    6    8    -2    4
Boluspor        4    1    0    3    3    7    -4    3

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

5. HAFTA
20 Ocak 2016 Çarşamba
16.00 Bursaspor - Büyükçekmece Tepecikspor

21 Ocak 2016 Perşembe
16.00 Boluspor - Eskişehirspor

6. HAFTA (26-27-28 Ocak 2016)
Büyükçekmece Tepecikspor - Boluspor
Eskişehirspor - Bursaspor

C GRUBU MAÇ PROGRAMI

1. HAFTA
1461 Trabzon - Sivas Belediyespor:            7 – 1
Beşiktaş - Kardemir Karabükspor:            3 – 0

2. HAFTA
Kardemir Karabükspor - 1461 Trabzon:        0 – 5
Sivas Belediyespor – Beşiktaş:                0 – 2

3. HAFTA
Sivas Belediyespor - Kardemir Karabükspor: 5 – 0
1461 Trabzon – Beşiktaş:                    1 – 1

4. HAFTA
Kardemir Karabükspor - Sivas Belediyespor: 1 – 2
Beşiktaş - 1461 Trabzon:                     1 – 0

PUAN DURUMU

TAKIMLAR            O    G    B    M    A    Y    AV    P
Beşiktaş            4    3    1    0    7    1    6    10
1461 Trabzon        4    2    1    1    13    3    10    7
Sivas Belediyespor    4    2    0    2    8    10    -2    6
Kardemir Karabük    4    0    0    4    1    15    -14    0

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

5. HAFTA
20 Ocak 2016 Çarşamba
12.00 Sivas Belediyespor - 1461 Trabzon
19.45 Kardemir Karabükspor - Beşiktaş

6. HAFTA (26-27-28 Ocak 2016)
1461 Trabzon - Kardemir Karabükspor
Beşiktaş - Sivas Belediyespor

D GRUBU MAÇ PROGRAMI

1. HAFTA
Çaykur Rizespor – Bucaspor:                4 – 1
Aydınspor 1923 - Mersin İdmanyurdu:        4 – 0

2. HAFTA
Mersin İdmanyurdu - Çaykur Rizespor:        2 – 2
Bucaspor - Aydınspor 1923:                2 – 0

3. HAFTA
Bucaspor - Mersin İdmanyurdu:                1 – 0
Çaykur Rizespor - Aydınspor 1923:            3 – 1

4. HAFTA
Aydınspor 1923 - Çaykur Rizespor:            1 – 2
Mersin İdmanyurdu – Bucaspor:            1 – 2

PUAN DURUMU

TAKIMLAR            O    G    B    M    A    Y    AV    P
Çaykur Rizespor    4    3    1    0    11    5    6    10
Bucaspor            4    3    0    1    6    5    1    9
Aydınspor 1923        4    1    0    3    6    7    -1    3
Mersin İdmanyurdu    4    0    1    3    3    9    -6    1

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

5. HAFTA
20 Ocak 2016 Çarşamba
13.00 Mersin İdmanyurdu - Aydınspor 1923
14.00 Bucaspor - Çaykur Rizespor

6. HAFTA (26-27-28 Ocak 2016)
Çaykur Rizespor - Mersin İdmanyurdu
Aydınspor 1923 - Bucaspor

E GRUBU MAÇ PROGRAMI

1. HAFTA
Galatasaray - Akhisar Belediyespor:    2 – 1
Karşıyaka - Kastamonuspor 1966:        2 – 1

2. HAFTA
Kastamonuspor 1966 – Galatasaray:    1 – 2
Akhisar Belediyespor – Karşıyaka:        0 – 2

3. HAFTA
Akhisar Belediye - Kastamonuspor 1966:    0 – 0
Galatasaray – Karşıyaka:                    3 – 1

4. HAFTA
Kastamonuspor 1966 - Akhisar Belediyespor: 1 – 2
Karşıyaka – Galatasaray:                    1 – 3

PUAN DURUMU

TAKIMLAR            O    G    B    M    A    Y    AV    P
Galatasaray        4    4    0    0    10    4    6    12
Karşıyaka            4    2    0    2    6    7    -1    6
Akhisar Belediye    4    1    1    2    3    5    -2    4
Kastamonuspor        4    0    1    3    3    6    -3    1

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

5. HAFTA
19 Ocak 2016 Salı
14.00 Kastamonuspor 1966 - Karşıyaka
20.45 Akhisar Belediyespor - Galatasaray

6. HAFTA (26-27-28 Ocak 2016)
Galatasaray - Kastamonuspor 1966
Karşıyaka - Akhisar Belediyespor

F GRUBU MAÇ PROGRAMI

1. HAFTA
Nazilli Belediyespor - Trabzonspor:        0 – 2
Gaziantepspor - Adanaspor:            1 – 1

2. HAFTA
Adanaspor - Nazilli Belediyespor:        2 – 1
Trabzonspor – Gaziantepspor:            2 – 1

3. HAFTA
Trabzonspor – Adanaspor:                3 – 0
Nazilli Belediyespor – Gaziantepspor:    0 – 0

4. HAFTA
Gaziantepspor - Nazilli Belediyespor:    1 – 0
Adanaspor – Trabzonspor:                 1 – 4

PUAN DURUMU

TAKIMLAR            O    G    B    M    A    Y    AV    P
Trabzonspor        4    4    0    0    11    2    9    12
Gaziantepspor        4    1    2    1    3    3    0    5
Adanaspor            4    1    1    2    4    9    -5    4
Nazilli Belediyespor    4    0    1    3    1    5    -4    1

KALAN MAÇLAR

5. HAFTA
20 Ocak 2016 Çarşamba
18.00 Trabzonspor - Nazilli Belediyespor
21.00 Adanaspor - Gaziantepspor

6. HAFTA (26-27-28 Ocak 2016)
Nazilli Belediyespor - Adanaspor
Gaziantepspor - Trabzonspor

G GRUBU MAÇ PROGRAMI

1. HAFTA
İnegölspor - Etimesgut Belediyespor:        3 – 0
Torku Konyaspor – Kayserispor:            1 – 0

2. HAFTA
Kayserispor – İnegölspor:                    1 – 0
Etimesgut Belediye - Torku Konyaspor:        0 – 1

3. HAFTA
Etimesgut Belediyespor – Kayserispor:        2 – 5
İnegölspor - Torku Konyaspor:                1 – 1

4. HAFTA
Kayserispor - Etimesgut Belediyespor:        3 – 0
Torku Konyaspor – İnegölspor:                2 – 0

PUAN DURUMU

TAKIMLAR            O    G    B    M    A    Y    AV    P
Torku Konyaspor    4    3    1    0    5    1    4    10
Kayserispor            4    3    0    1    9    3    6    9
İnegölspor            4    1    1    2    4    4    0    4
Etimesgut Belediye    4    0    0    4    2    12    -10    0

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

5. HAFTA
19 Ocak 2016 Salı
12.00 Etimesgut Belediyespor - İnegölspor
18.00 Kayserispor - Torku Konyaspor

6. HAFTA (26-27-28 Ocak 2016)
İnegölspor - Kayserispor
Torku Konyaspor - Etimesgut Belediyespor

H GRUBU MAÇ PROGRAMI

1. HAFTA
Antalyaspor - Giresunspor:        2 – 1
Tuzlaspor – Fenerbahçe:        1 – 2

2. HAFTA
Fenerbahçe – Antalyaspor:        4 – 2
Giresunspor – Tuzlaspor:        0 – 1

3. HAFTA
Giresunspor – Fenerbahçe:        0 – 2
Antalyaspor – Tuzlaspor:        1 – 0

4. HAFTA
Fenerbahçe – Giresunspor:        6 – 1
Tuzlaspor – Antalyaspor:        1 – 1

PUAN DURUMU
TAKIMLAR            O    G    B    M    A    Y    AV    P
Fenerbahçe        4    4    0    0    14    4    10    12
Antalyaspor            4    2    1    1    6    6    0    7
Tuzlaspor            4    1    1    2    3    4    -1    4
Giresunspor        4    0    0    4    2    11    -9    0

KALAN MAÇLARIN PROGRAMI

5. HAFTA
21 Ocak 2016 Perşembe
18.30 Giresunspor - Antalyaspor
20.45 Fenerbahçe - Tuzlaspor

6. HAFTA (26-27-28 Ocak 2016)
Antalyaspor – Fenerbahçe
Tuzlaspor – Giresunspor

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.