ANKARA (AA) - Devlet Hava Meydanları İşletmesinin (DHMİ) internet sitesindeki açıklamaya göre toplantı, DHMİ Teftiş Kurulu Başkanlığının ev sahipliğinde, Esenboğa Havalimanı Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Altınbaş Üniversitesi öğretim üyeleri sosyal sorumlulukla ilgili söyleşi gerçekleştirdi Altınbaş Üniversitesi öğretim üyeleri sosyal sorumlulukla ilgili söyleşi gerçekleştirdi

DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Hüseyin Keskin'in de yer aldığı toplantıda, denetimle ilgili güncel konular görüşüldü, müfettişlerin rehberlik görevinin önemine değinildi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanı Süleyman Hacıcaferoğlu da kurumlarda denetimin önemine işaret ederek, raporlama usul ve esaslarının standarda bağlanması konusunda çalışma yapıldığını belirtti.

DHMİ Teftiş Kurulu Başkanı Erdinç Kahraman ise toplantıya ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, koordinasyon toplantılarının devamının, denetim hizmetlerinin geliştirilmesine katkı sağlayacağını bildirdi.


Muhabir: Arife Yıldız Ünal

Kaynak: aa